Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    W krainie jezior

W krainie jezior

Argentyna
Argentyna, San Martín de los Andes

Wstaję wcześnie i idę na autobus do San Martin de Los Andes (22,5 peso). Wyrusza o 10:30. Trasa ok. 100 km po szutrowej drodze w dużej części. Malownicza, ale chcę mi się spać. Po drodze jeziora.

Dojeżdżam o 13. San Martin de Los Andes to taki większy kurort. Ładne ulice, domy, kawiarnie, sklepy. Dużo zamożniejszych Argentyńczyków.

Idę na kemping ACA - 20 peso. Jest Interent. Wieczorem spacer z widokiem na zachodzące słońce.

W piątek jadę do Caviahue, miejscowości z ciepłymi źródłami. Chcę wejść na wulkan Copahue. W poniedziałek zaś jadę do Mendozy. Bilety już kupione dzisiaj.

rodzina
rodzina - 2009-03-21 21:11
To Szymek czekamy z niecierpliwością na fotki z krainy jezior...pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego....Bartek,Aga,Wiki,Kacper :)

geminus
geminus - 2009-03-23 18:11
A jak tam panienki ? Do przyjecia czy pokraki ? I jaki maja browarek ? Pozdrawiam.

Jozin
Jozin - 2009-03-23 22:07
Spieszę donieść, że panienki w Argentynie prezentują wysoki poziom. Akurat tu w San Martin De Los Andes poziom bardzo wysoki. Ładne i zgrabne. Nic dziwnego, wieczorem tłumy uprawaijących jogging. Chile i południe Argentyny natomiast to tragedia.

Jozin
Szymon Kaczmarek