Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    Bahía Blanca - w drogę

Bahía Blanca - w drogę

Argentyna
Argentyna, Bahía Blanca

Wczoraj dostałem do pokoju 2 Francuzów. Przyjechali rowerami w pn.-zach. Argentyny. 2000 km. Podróżują od 5 miesięcy po Ameryce Płd.

Dziś pobudka o 9:30. Ok. 12:00 idę do Museo de Bellas Artes. W śroku wystawa - dwie instalacje. Bez ambicji.

Wracam do hostelu. Odpoczywam.

O 20:30 autobus do Comodoro Rivadavia. 1169 km na południe. Będę tam o 11:20. Po zobaczeniu miasta ruszam dalej na południe, do Caleta Olivia (100 km) i Puerto Deseado (280 km). Być może zrobię wycieczkę do Sarminto (na zachód). Są to mniejsze miejscowości, więc w najbliższych dnaich może nie być relacji.

gilberta
gilberta - 2009-01-26 21:41
Hej :) Czytam i czekam na to tango, ktore wedlug Twoich zapiskow mialo tu byc autentyczniejsze niz w Buenos. Juz go nie bedzie? Czyzby tutejsze przemyslowe klimaty przegnaly ducha tanca? A moze ja cos pomieszalam?

Martyna
Martyna - 2009-01-26 21:46
Z wielkim zainteresowaniem czytam opisy z Twojej wyprawy.
Trzymaj się:)
pozdrawiam!

Ficino
Ficino - 2009-01-27 16:59
Zgadzam się z Przemem. Myślę, że ta "przymusowa" chwilka odpoczynku w redagowaniu blogu- pozwoli lepiej strawić to, co w dotychczas-oby tylko nie trwała zbyt długo.
Moc serdeczności

Jozin
Jozin - 2009-01-27 19:32
Tango. Bahia Blanca - to nazwa utworu jak i miasta. Stad po prostu mj sentyment do miasta. A na taniec wroce jeszcze do Buenos Aires. Pozdrawiam!

Jozin
Szymon Kaczmarek