Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    Tajski boks

Tajski boks

Brazylia
Brazylia, Áurea

Mój gospodarz okazał się mistrzem tajskiego boksu, a ja postanowiłem skorzystać z jego umiejętności.

Dlatego w niedzielę rozpoczęliśmy trening mający uczynić Jozina trochę groźniejszym. Poznałem podstawy, postawy i kroki. W poniedziałek, znając już proste kocie ruchy, ćwiczyłem śmiercionośny cios łokciem, we wtorek poznałem paraliżujące kopnięcie kolanem w żebra, a w środę nokautujący cios ręką z półobrotu. Po treningu przeprowadzamy krótki sparing, oczywiście mój przeciwnik bije mnie na 5%, bo chce żebym jednak odwiedził jeszcze te parę krajów, ja biję na trochę więcej procent, ale ty dlatego, że moja siła uderzenia jest póki co znikoma.

W ten sposób można się trochę rozgrzać wieczorem, bo cały czas temperatura utrzymuje się na niskim poziomie.

Ola...
Ola... - 2009-06-05 09:37
Ostatnio czytając bloga uśmiech nie schodzi mi z twarzy - świetnie z tej "polskiej" wiosce :P a z tym boksem - faktycznie groźnie :P

pindzio dupczynski
pindzio dupczynski - 2009-06-06 21:40
szymek garda w gore no i kopyta niech ci chodza szybciej,a jak ci slabo idzie do uciekaj w krzaki.

Tesia
Tesia - 2009-06-07 17:15