Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    1 dzień

1 dzień

Indonezja
Indonezja, Danau Toba

Pierwszy dzień w Tuktuk. Dopadło mnie jakieś przeziębienie, gorączka, kaszel, więc potrzebuję parę dni na rekonwalescencję.

Przed pokojem mam taras z widokiem na jezioro. Przchadzam się trochę po wisoce. Poza tym śpię i odpoczywam.

Niegdyś było to miejsce bardzo popularne wśród turystów. Są tu dziesiątki hoteli, sklepików, restauracji - świecących pustkami. Nie wiadomo dlaczego nagle miejsce stało się mniej popularne. Za to ceny pokoi są niewielkie (mój 10 zł). Jedzenia też. Tyko papier toaletowy drogi - prawie 2 zł za rolkę.

BPE
BPE - 2009-10-09 10:21
no to zdrowia życze, ale w takim otoczeniu to nawet pochorować można :-))

MAga
MAga - 2009-10-09 14:03
ale schudłeś i włosy nieco dłuższe! ale krajobrazy piękne - za 10 zł za noc to bym tam została dłużej:) Pozdrawiamy!

olbin
olbin - 2009-10-09 22:00
Ja właśnie wróciłam, a Ty nadal w podróży. (:

olbin
olbin - 2009-10-09 22:01
Papier to materiał mało popularny w Indonezji. Trzeba zacząć używać tego wężyka wystającego ze ściany... (;

mama Marcina P
mama Marcina P - 2009-10-10 18:56
przepiekne widoki no i ten taras...az by sie chcialo tam byc.Odpoczywaj,zdrowiej..a za dyche na dzien to mozna tam mieszkac caly miesiac hihihi .Pozdrowienia rowniez od Marcina i Asi....wlasnie dzisiaj wracaja z Bieszczad..a ja pelnie dyzur w Poznaniu.

Jozin
Jozin - 2009-10-12 03:44
wkradła się pomyłka, hotel kosztuje tak naprawdę 20 zł, ale to i tak cena do przyjęcia

medyk
medyk - 2009-10-12 11:59