Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    Ushuaia - odpoczynek

Ushuaia - odpoczynek

Argentyna
Argentyna, Ushuaia

Wstaję o 6.15. Jestem o dzień za długo w parku, więc chcę wyjść niepostrzżenie. Zatrzymuje się taksówka. Chce 20 peso za podwiezienie do miasta. 10 km. Nie chcę płacić. W końcu bierze mnie za darmo.

O 9 jestem na kempingu. Kąpiel i spacer do restauracji. Kawa za 4,5 peso. Internet. I tak jest już prawie 17. Wieczorem kupię wołowinę na grilla. Jutro jakiś mały spacer.

mama Marcina P
mama Marcina P - 2009-02-08 18:47
Brawo Szymek...gratuluje odwagi..zycze powodzenia i wielu wrazen.Ja tez uwielbiam podroze...lecz nie wszystkie sa do spelnienia....pozostaje jazda palcem po mapie :):):)

mama Marcina P
mama Marcina P - 2009-02-08 20:26
Haloo Szymek...przeczytalam wszystkie Twoje dotychczasowe wpisy i jestem pod wrazeniem.Nacieszylam oczy tymi przepieknymi widokami ... rozmarzylam sie :). Marzenia nic nie kosztuja..czasem sie spelniaja albo i tez nie, jednak daja wiele radosci dla duszy.Tych wrazen z wyprawy nie zapomnisz nigdy....i nikt Ci ich nie odbierze.Oj bedzisz mial co opowiadac na stare lata wnukom :):):). Pozdrowienia z Piaskow od mojej calej rodzinki z ul.Dworcowej 15...jestesmy z Toba

Jozin
Jozin - 2009-02-08 22:28
Dziękuję bardzo! Pozdrawiam również Dworcową 15!!!

Jozin
Szymon Kaczmarek