Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    Adios Mendoza!

Adios Mendoza!

Argentyna
Argentyna, Mendoza

Wstałem przed 10. Dzień upłynął na uzupełnianiu zapisków, siedzieniu na tarasie, grze w pingponga oraz przygotowaniach do wyjazdu jutro. Żal opuszczać to miejsce. Dziś wyjechał Leandro z Buenos Aires. Jak przyjadę do BA to pójdziemy na mecz Argentina Juniors.

Kupiłem bilet do Puente del Inca (20 peso) na jutro na 6 rano. Przeszedłem się jeszcze po ulicach i po lacach Mendozy. Kupiłem zapasy na drogę i pół kilo wołowiny. Posiliłem się tradycyjnie już stekiem z grilla.

Z Puente del Incapojadę do Uspallata, Barreal, Calingasta i San Juan. Będę spać w namiocie, więc relacja pojawi się jak dojade do San Juan (6-7 dni, może prędzej).

Magnolia
Magnolia - 2009-04-01 08:47
Nawet nie wiesz jak te różne znajomości wzbogacaja cie ,fajnie mieć przyjaciół i znajomych z całego świata,to dodatkowa wartość twojej podróży.

Ryszard B.
Ryszard B. - 2009-04-01 12:18
Szymonie, z radością przeczytam Twoje zapiski po tych kilku dniach przerwy. Zadziwia mnie twoja śmiałość do świata i ludzi, a także zaufanie do siebie i własnej odporności na stres wynikający z nieustannego podróżowania. Pozdrawiam.

Joasia Dopierała
Joasia Dopierała - 2009-04-01 23:07
Hej Szymon!
Świetne zdjęcia :) Trzymam kciuki za udaną podróż i czekam na kolejne zapiski :)
Pozdrawiam

Jozin