Geoblog.pl    Jozin    Podróże    Podróż Jożina dookoła świata    Puerto Madero wieczorem

Puerto Madero wieczorem

Argentyna
Argentyna, Buenos Aires
Przejechano 19736 km

Wstaję przed 10, zjadam śniadanie i o 12 przeprowadzam się do innego hostelu. Dziewczyna ze Słowenii zbiera się natomiast do powrotu do kraju. Po 3 miesiącach. Nie wygląda na szczęśliwą.

Hostel Colonial na rogu Tucuman i San Martin znajduje się niedaleko. Pokoje są bardziej ciche i już nie trzęsie jak jedzie duże auto. Spotykam Anubaba, Hindusa, który mieszka od lat w Brazylii. Mieszkał też we Francji i na Jamajce.

Wychodzę na spacer do Puerto Madero. Najnowsza dzielnica Buenos Aires, pełna niurowcców wielkich korporacji, restauracji i najlepszych apartamentowców. Wygląda pięknie wieczorem. Przy okazji dowiaduję się o bilety na prom do Urugwaju.

A po powrocie zauważam, że do pokoju wprowadzili się Izraelczycy.

Zobacz: Hotele w Buenos Aires.

Viola
Viola - 2009-04-25 23:35
Od niedawna trafiłam na twój blog i jestem zafascynoewana tym co opowiadasz,podziwiam odwagi,zazdroszcze wszstkiego,podróży,widokow,dożnań,nigdy nie będzie sta mnie na taką podróż,kibicuję z całego serca.Ps.chyba masz fajnych przyjaciół

Jozin
Szymon Kaczmarek